تاریخ یادش ماند!!!

همه می دونیم که هرچی عجیب باشه یه کتابی هست به نام کتاب گینه توش ثبت می کنن. امروز هم یه کسی به من زنگ زد که جاش هست توی این کتاب که هیچی توی همه کتاب های دبستان راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی ثبت کرد. 

از اونجا که این بنده خدا برای من خیلی محترمه و خیلی عزیزه اما سالی یه بار اون هم زمانیکه دلش برام می سوزه زنگ میزنه دل منو خیلی شاد می کنه امیدوارم که همیشه سلامت باشه و همیشه از این کارای عجیب و غریب بکنه.

خلاصه این که .... کوفت نخند!

/ 6 نظر / 11 بازدید
یکی از هم وبلاگی ها - زهرا

سلام این کیه؟ بدووووووووووو بگو؟ تا حالا ندیدم در مورد یکی این همه خوب بگی؟ بدو بگووووووووووووو علیرضاااااااااااااااااااااااااااااااااااا. خوش به حالش.

علیرضا طهرانی

سلام. از وقتی این مطلب نوشم تا حالا ، مورد حملات تلفنی، حضوری و... قرار گرفتم. همه کس جای خودشون دارند اما بدونید موضوع این مطلب برای من جایگاه ویژه ای داره پس هیس! راستی از بچه های باشگاه خبرنگاران جوان یکیشون بهم زنگ زد و گفت: اگر بدونم کی هست خودم تیکه تیکه می کنمش. برای ایشون می گم: همکار نسبتا محترم. شما که هیچی بزرگتر از شما هم نمی تونه به ایشون کاری داشته باشه.

؟؟؟

نه مثل اینکه حسابی هوش و حواستونو برده چون غلط املایی دارین!! کتاب گینه نیست گینس صحیح میباشد. 3 بار از روی غلط املایی بنویسید لطفا و امضای ولی یادتون نره.. چاپ و تنظیم چنین کتابی برای اولین بار در سال 1955 توسط رئیس کارخانه نوشابه سازی گینس و با همکاری دو برادر انگلیسی (روس و نوریس مک وایتر) صورت گرفت و نام کتاب گینس بر آن گذاشته شد و از آن سال این کتاب هر ساله منتشر می شود.

علیرضا طهرانی

سلام. از این که غلط املایی ام را توضیح دادید بسیار سپاس . اما یه لحظه خداییش فکر کن؟ احتمال نمی دی تایپم اشتباه بوده؟ خداییش؟ بگذریم. از این که نحوه شکل گیری آن را هم گفتید متشکرم. راستی شما؟

؟؟؟

سلام، خواهش میکنم قابلی نداشت. اشتباه تایپی که اصولا زیاده، ولی این یه جورایی مته به خشخاش گذاشتن بود سخت نگیرید. تو گشت وگذار اینترنتی بودم داشتم از این طرفا رد میشدم دل نوشته شما دیدم، جالب بود نظری هم دادم فکر نمیکنم همدیگرو بشناسیم.( این روزها دل نوشته و دل گفته زیاد و آدم میتونه بدون اینکه دیگران بشناسه نوشته هاشونو بخونه). فقط یه سوال از روی کنجکاوی: آبان و آذر سال 88 هیچ نوشته‌ای نداشتید چی میشه که یه وقتایی خیلی فعال، گاهی اوقات نیستین؟ ( البته شما میتونید جواب ندید یه کنجکاویه کوچیک بود). خوش باشید .