روز پدر مبارک

  • علی پا به این دنیا گذاشت و قلب عاشقان را محسور کرد و همگان را با انسانی آشنا کرد ، که پدر تمامی آفریدگان پروردگارش لقب گرفت روز پدر مبارک . . .

 

 

روزهای خیلی بدی را سپری می کنم اما از همه بدتر ، روز پدری که دیگه ندارم و جای خالیش برام داره احساس می شه به خوبی .

قدر چیزی که داریم و نمی دونیم و هر چی که از دست می دیم افسوسش می خوریم. امسال سال اولیه که پدر نیست و جای خالی اون و خاطرات کم و زیادش برام یادگار مونده، امیدوارم که هنوز مثل کوچیکیام دوستم داشته باشه همین.

اونایی که پدرشون سایش بالا سرتونه قدرش و بدونید و هر روز دستانش را ببوسید که کم است. امیدوارم که همیشه لذت بودنش را بچشید.

چند خط برای پدر.

سلام. خیلی دوست داشتم بودی برات کادو می خریدم و برام دعا می کردی دوست داشتم بودی و برات یه عالمه از اون حرفا که توی این یه ساله نزدم بزنم و برات حرف دل گویم و غصه دل باز کنم و اشک شوق دیدنت بریزم. نمی دانم می دانی یا نه که در خیابان آرزوی دیدن صورت زیبایت برایم آرزو و شده و این روزها به هرکسی نگاهی می اندازم تا شاید چهره‌اش مثل تو باشه! البته عجیبه چون هیج کس تو نمی شی پدرم.

همیشه به یادت هستم. راستی . روزت مبارک بابا جان

/ 6 نظر / 13 بازدید
علی

با سلام.از وبلاگ ما دیدن کنید.با تشکر

رضا يثربي

سلام . خيلي بهت تسليت مي گم اما بدون كه تو صدقه جاري براي پدرت هستي چونكه اين همه كار خير و خوب براش دعا داره. اميدوارم ديگه غم نبيني . دوستدار تو مثل هميشه سيد رضا

مثل همیشه تلخ

تو این دنیا مرد که پیدا نمیشه روزشو تبریک گفت اما به حرمت اسمت برادر روزت مبارک سایه علی تو زندگیت انشالله خودت یه روز پدر بشی ...

یه دوست

تبرک میگم !! زیاد تعجب نکنید!!! تولد 1 سالگی وبلاگتون مبارک....

آشنایی از دیدار دفاع

سلام از روز و روزگاری که بهتر از من م شناسیش عجیب نیست که تورو که این همه انرژی داشتی این طوری تو هم بکنه اما بدون علیرضا خان به قول سید رضا تو صدقه جاریه هستی. امیدواریم که همیشه مثل قبل شاد شیطون شلوغ و . . . باشی. راستی خیلی خیلی خوشالم که اون چیزی که دوست داشتی داره اتفاق می افته ایشاالله دعاهای همون بچه ها همیشه دنبالت باشه.

دلی از نوع گل

سلام. واقعا دل سوختن داره که دلت به این خوبی باید برای پدری آه بکشه که دیدنش را ازت گرفته است. آرزوی دیدن پدرت شاید برایت خاطره شود اما بدان که تو صدقه جاریه هستی و پدر همیشه راضی از تو